Termíny kurzů

31.01.2022

7. února - Komunikakce přes mediální platformy. Naučte se se  svými spolupracovníky, známými a příbuznými komunikovat místo telefonu zdarma přes videohovory v programech messenger, meet, skype, zoom aj.
Školení trvá 1 den,  celkem 5 hodin, cena 1.000 Kč.

14.-15. února - Excel pro začátečníky a mírně pokročilé. Základní vlastnosti programu, který to umí přímo exelentně nejen s tabulkami! Vytváření databází, grafické úpravy, třídění dat, jednoduché výpočty.
Školení trvá 2 dny, celkem 10 hodin, cena 2.000 Kč.

7. března - Můj email - založení emailu na různých webech, jejich propojení s chytrým telefonem, třídění pošty, vytváření vlastních složek, odesílání obrázků, automatický podpis, propojení různých emailových schránek.
Školení trvá 1 den, celkem 5 hodin, cena 1.000 Kč.

28.-31. března - Tvorba webu a jeho propagace - základní pravidla tvorby a fungování webu, optimalizace pro prohlížeče, úprava pro chytré telefony, tvorba odkazů a registrace v katalozích. Školení trvá 4 dny, celkem 20 hodin, cena 4.000 Kč.

4.-6. dubna - Práce s databázemi v excelu - pro mírně pokročilé. Propojení různých listů a souborů, filtrování dat, slučování a rozdělování buněk, programování, vytváření maker.
Školení trvá 3 dny, celkem 15 hodin, cena 3.000 Kč.

PC školení © Všechna práva vyhrazena 2022